Dlaczego hurtownia lub sklep ze sprzętem elektronicznym zyska, dzięki współpracy z nami?

Rynek handlu elektroniką użytkową jeszcze nigdy nie był tak konkurencyjny. Dlatego, jeżeli jesteś hurtownią sprzętu elektronicznego i ponosisz niepotrzebne koszty, albo musisz długo czekać na realizację zamówienia, twoja oferta jest mniej atrakcyjna niż konkurencji, przez co tracisz klientów.

Dzięki temu, że my, jako hurtowy dostawca sprzętu elektronicznego oferujemy odbiorcom atrakcyjne warunki, pracując z nami możesz stać się liderem w swojej branży i zwiększyć zyski.

Kupuj w korzystnej cenie.

Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem renomowanego sprzętu elektronicznego, nie musimy płacić pośrednikom. Z naszymi dostawcami łączy nas długoletnia współpraca i, jako stały odbiorca, dostajemy od nich upusty. Ponieważ cenimy długie relacje biznesowe, stali klienci mogą liczyć na rabaty. To wszystko sprawia, że nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Optymalizuj koszty

Dzięki temu, że zlecenia realizujemy szybko – zamówiony sprzęt elektroniczny dostarczamy w ciągu 24-48 godzin do każdego kraju w Europie – możesz zredukować koszty przechowywania, jednocześnie zawsze mając na stanie potrzebny sprzęt.

Sprzedawaj sprzęt dobrej jakości

Mamy duży wybór użytkowego sprzętu elektronicznego renomowanych marek. Sprzedajemy, na przykład, produkty firm Sony, Microsoft, Apple, Samsung, Nikon, Canon, Western Digital, Seagate, Intel, AMD, HP,  GoPro, Bosch i wiele innych.

Jeżeli takiego dostawcy sprzętu elektronicznego szukasz, wypełnij formularz.

Dlaczego warto zostać naszym dostawcą?

  • Jesteśmy hurtownią sprzętu elektronicznego o zasięgu ogólnoświatowym.
  • Jesteśmy solidni, rzetelni i zawsze wywiązujemy się z umów.
  • Zaufało nam ponad 1000 klientów, a nasze roczne obroty rosną w tempie dwucyfrowym.

Jeżeli takiego odbiorcy sprzętu elektronicznego szukasz, wypełnij formularz.